^ Powrót w górę
facebook

Odkrywcy Sekretów Nauki 9.1.1

Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji, 45-315 Opole, ul. Głogowska 27, tel. 0774047576

Lista szkół

Lista szkół w projekcie:

Po kliknięciu nazwy szkoły wyświetli się zatwierdzona Karta działań szkoły.

Miejscowość Nazwa Szkoły
BABORÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baborowie 
BIAŁA  Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jarosława Iwaszkiewicza w Białej 
BISKUPICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach 
BISKUPÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Biskupowie 
BŁOTNICA STRZELECKA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Błotnicy Strzeleckiej 
BOGDANOWICE  Zespół Szkół w Bogdanowicach-Szkoła Podstawowa przy Społeczno-Oswiatowym Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi 
BORKI WIELKIE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich 
BRANICE  Szkoła Podstawowa w Branicach
BRZEG  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu
BRZEG  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu 
BRZEG  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Brzegu
BURGRABICE  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice 
BYCZYNA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie (Obecnie Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Jana Zomojskiego)
BZINICA STARA  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bzinicy Starej 
CHOCIANOWICE  Szkoła Podstawowa w Chocianowicach
DĄBROWA  Szkoła Podstawowa im. Ostapa Dłuskiego w Dąbrowie (obecnie: Szkoła Podstawowa w Dąbrowie)
DŁUGOMIŁOWICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Długomiłowicach 
DOBRODZIEŃ  Szkoła Podstawowa Specjalna w Dobrodzieniu 
DZIERGOWICE  Szkoła Podstawowa w Dziergowicach 
DZIERŻYSŁAW  Publiczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałem Przedszkolnym Stowarzyszenia Aktywna Społeczność Dzierżysławia w Dzierżysławiu
GAŁĄZCZYCE  Szkoła Podstawowa w Gałązczycach
GŁOGÓWEK  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Głogówku 
GŁUBCZYCE  Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczycach
GNOJNA Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
GORZÓW ŚLĄSKI  Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim 
GOSZOWICE  Szkoła Podstawowa w Goszowicach 
GOŚCIĘCIN  Publiczna  Szkoła  Podstawowa w Gościęcinie 
GRABINA Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabinie im. Bernarda Augustyna
GRĄDY  Szkoła Podstawowa w Grądach 
GRODKÓW Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodkowie  im. Mikołaja Kopernika
GRODKÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie 
GRODZISKO  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku 
JANKOWICE WIELKIE Publiczna Szkoła Podstawowa w Jankowicach Wielkich
JARNOŁTÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa w Jarnołtowie
JEMIELNICA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Jemielnicy
KADŁUB  Zespół Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie 
KAŁKÓW  Szkoła Podstawowa w Kałkowie 
KAMIENICA  Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Kamienicy 
KAMIENNIK  Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamienniku 
KĘDZIERZYN-KOŹLE  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu im. Komisji Edukacji Narodowej 
KĘDZIERZYN-KOŹLE  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 
KĘDZIERZYN-KOŹLE  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 z oddziałami integracyjnymi w Kędzierzynie-Koźlu
KĘDZIERZYN-KOŹLE  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Kędzierzynie-Koźlu
KĘDZIERZYN-KOŹLE  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 w Kędzierzynie-Koźlu
KIELCZA  Zespół Szkolno - Gimnazjalny im. Wincentego z Kielczy - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kielczy 
KIETRZ  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietrzu (Obecnie: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kietrzu)
KLUCZBORK  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kluczborku im. Jana Dzierżonia
KLUCZBORK  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kluczborku 
KOMORZNO  Szkoła Podstawowa w Komorznie 
KORFANTÓW  Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Korfantowie 
KOSTÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostowie
KOŚCIELISKA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kościeliskach 
LANDZMIERZ  Publiczna Szkoła Podstawowa w Landzmierzu 
LEŚNICA  Szkoła Podstawowa w Leśnicy
LIGOTA KSIĄŻĘCA  Szkoła Podstawowa w Ligocie Książęcej
LIPOWA  Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka z Oddziałem Przedszkolnym w Lipowej
LUBRZA  Szkoła Podstawowa w Lubrzy 
ŁAMBINOWICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Łambinowicach 
ŁANY  Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach 
MACIEJOWICE  Szkoła Podstawowa w Maciejowicach
MESZNO  Szkoła Podstawowa w Mesznie 
MICHAŁOWICE  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Michałowicach 
NACZĘSŁAWICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Naczęsławicach 
NASIEDLE  Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Nasiedlu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Nasiedlu
NOWY ŚWIĘTÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie 
NYSA  Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie 
NYSA  Szkoła Podstawowa nr 10 w Nysie im. J.H.Dąbrowskiego
NYSA  Sportowa Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich 
OLESNO  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnie
OLSZANKA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszance 
PACZKÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie 
PIETROWICE Szkoła Podstawowa w Pietrowicach
PIOTRÓWKA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrówce
POKÓJ  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pokoju Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokoju 
POLSKI ŚWIĘTÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica 
PRASZKA  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Praszce 
PRUDNIK Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Prudniku
PRUSINOWICE  Zespół Szkół w Prusinowicach Szkoła Podstawowa w Prusinowicach 
PRZECHÓD  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przechodzie Szkoła Podstawowa w Przechodzie 
PRZYLESIE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Przylesiu 
RACŁAWICE ŚLĄSKIE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Racławicach Śląskich 
ROSZKOWICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszkowicach 
ROSZOWICKI LAS  Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszowickim Lesie 
ROZMIERKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
SKAŁĄGI  Szkoła Podstawowa w Skałągach 
SKARBIMIERZ OSIEDLE  Gminna Szkoła Podstawowa w Skarbimierzu Osiedle 
SKOROSZYCE  Szkoła Podstawowa w Skoroszycach 
SŁAWNIOWICE Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju i Edukacji "Nasza Szkoła" w Sławniowicach
SOLARNIA  Zespół Szkół Dwujęzycznych - Szkoła Podstawowa w Solarni 
STARE KOŹLE  Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Koźlu 
STARY LAS  Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Stary Las 
STERNALICE  Publiczna Szkoła Podstawowa w Sternalicach 
STROJEC  Publiczna Szkoła Podstawowa w Strojcu
SUCHA  Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej 
SZYMONKÓW  Szkoła Podstawowa w Szymonkowie 
ŚCIBORZYCE WIELKIE  Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym przy Stowarzyszeniu Ściborzyc Wielkich w Ściborzycach Wielkich 
ŚCINAWA MAŁA  Szkoła Podstawowa w Ścinawie Małej 
TWARDAWA  Szkoła Podstawowa w Twardawie 
UCIECHOWICE  Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Uciechowicach
WACHÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie 
WĄSICE  Szkoła Podstawowa w Wąsicach 
WIERZBICA GÓRNA  Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Górnej 
WŁODARY  Szkoła Podstawowa we Włodarach 
WOJCIECHÓW  Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie 
WOŁCZYN  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołczynie 
WÓJCICE  Szkoła Podstawowa w Wójcicach 
ZALESIE ŚLĄSKIE  Szkoła Podstawowa im. Józefa Wilkowskiego w Zalesiu Śląskim